МЕРЫ В СВЯЗИ С COVID-19. ПОДРОБНЕЕ

2017 рік ТУРИЗМУ В УКРАЇНІ

У Міністерстві економічного розвитку і туризму підготовлена ​​петиція на підтримку резолюції ООН, за якою згідно з наказом Президента України наступив рік стане роком туризму.

За коментарями представника міністерства туризму в Україні 2017 рік стане ключовим роком у розвитку туристичної галузі що надасть допомогу в розвитку відпочинку в Затоці. Згідно з наказом, за підтримки міністерства, в 2017 році будуть проводитися багато програм з розвитку і обміну інформацією серед учасників, які підписали резолюцію ООН. На сторінках соціальних мереж начальник відділу розвитку туризму України зазначив, що новий рік пройде під гаслом «Travel. Enjoy. Respect. ».

Рішення про старт програми підтримали і інші учасники сфери туризму і гостинності. Старт року туризму відкриє і для бажаючих відпочити в готелях Затоки нові можливості – вважають готельєри в Затоці. Зокрема асоціація займається гостинністю відгукнулася позитивно про розглянутої президентом петиції і прокоментувала, що і інші представники даної сфери за підтримки уряду, мають намір брати участь в програмі розвитку туризму. Готельєри готелів в Затоці завдяки прийняттю закону очікують зростання кількості відпочиваючих на 2017 рік.

Дуже добре, що всі учасники туристичної галузі України мають бажання працювати однією командою щодо поліпшення туристичного сервісу як в країні в цілому, так і окремих регіонах. Це дозволить відпочинок в Затоці, Сергіївці, Чорноморську і інших курортних районах підняти на новий якісний рівень.
Думаємо що новий рік внесе багато позитивного в туризм. Спільна робота принесе користь в розвитку послуг, що надаються і зможе підняти їх до міжнародних стандартів – повідомив представник організації гостинності України.

За даними Організації Об’єднаних Націй щороку велику кількість людей їздить відпочивати за кордон. З цієї причини сфера туризму є однією з ключових галузей, що займає більше десяти відсотків від внутрішнього валового продукту економіки світу. У резолюції Організації Об’єднаних Націй вказується, що сфера туризму сприяє боротьбі з бідністю і стимулює розвиток відносин в Світі.

https://zatoking.com/news/2017-god-turizma-v-ukraine

Previous post БІЛЬШЕ СТАТЕЙ Next post

ВІДГУКИ

Олег

Guest, Sales manager

″Сайт идеален!″

Светлана и Виктор

Guest, Sales manager

″Вот только вернулись с отдыха в Затоке и приятных впечатлений теперь хватит на год вперед. Останавливались в ГК «Эдем» и остались очень довольны замечательным сервисом и гостеприимством персонала отеля. Отдыхали вдвоем с мужем, но думаем на следующий год приехать с ...″

Маргарита

Guest, Sales manager

″Побывала с семьей в гостинице Эдем.Очень понравилось.Территория большая и ухоженная,в гостинице находятся два бассейна,ресторан и детские площадки.Номера очень комфортные и чистые.Цены соответствуют качеству.Отличный персонал,в отеле тихо и уютно.Всем рекомендую.Большое Спасибо Эдем. Обязательно побываем и в следующем году!!!″

Елена

Guest, Sales manager

″Хотелось бы порекомендовать ГК «Эдем» для тех, кто планирует свой отдых в Затоке. Отдыхали семьей в августе 2016, остались очень довольны и приятных впечатлений теперь хватит на год вперед.Хорошее месторасположение, большая и ухоженная территория,большое количество деревьев и цветов. Номера , ...″

Контакти

© 2016-2020 Отельный комплекс "Эдем"

МЕРЫ В СВЯЗИ С COVID-19. ПОДРОБНЕЕ